Up KBP Karawanier » Zlot Flagowy - "Ponidzie 2014" w Jędrzejowie


KBP

*KBP Forum** KBP Karawanierzy Mazowieccy**KBP Travel*


Mam przyjemność przedstawić Zlot Karawaningowego Bractwa Podróżniczego Ponidzie 2014 w Jędrzejowie, na polu kempingowym przy Archiopactwie Cystersów w Jędrzejowie.
Ponad 250 osób z różnych stron Polski uczestniczyło w spotkaniu. Zlot, który trwał od 30 maja do 01 czerwca, obejmował wspólną modlitwę, wycieczki po okolicy oraz poznawanie zabytków. W związku z dniem dziecka zorganizowano bardzo dużo atrakcji naszym milusińskim. Dla starszych wiekiem zorganizowano wycieczkę kolejką wąskotorową Ponidzie. W świętokrzyskim zlocie wzięło udział ok. 80 rodzin oraz indywidualnych uczestników. Proszę zwrócić uwagę na ilość dzieci na zlocie i ich uśmiechnięte miny. To był prawdziwie "Rodzinny" zlot.
Dziękujemy Organizatorom, załogom z Jędrzejowa, za świetną zabawę.Sobota
Niedziela
Zamach 1
Zamach 2
Wyrażam zgodę na linkowanie zdjęć z galerii do własnych relacji, przedstawiania własnego wizerunku a także wizerunku innych zlotowiczów za ich zgodą, przedstawiania własnego komentarza w podanej sprawie za administratora i właściciela zdjęć, zgodą. Galeria została ,,ocenzurowana,, w celu max ochrony prywatności zlotowiczów. Jeżeli jednak są wątpliwości, proszę o pilny kontakt na e-mail.


Wyślij e-mail do Karawaningowe Bractwo PodróżniczeForum KBP Karawanier | Portal KBP Karawanier | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc
www: Galeria KBP*Jura Travel*MSGAJ*Foto Mazowsze*Shire Horse Polska*Travel Karawanier*Relacja*

Copyright © 2012-2019 - Karawaningowe Bractwo Podróżnicze - KBP Karawanier. Wszelkie prawa zastrzeżone.