Karawaning a cenzura karawaningu

Cenzura Zarządu KSK Razem w drodze, na materiały związane ze stowarzyszeniem.

Cenzura Zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Karawaningowego „Razem w drodze”, na materiały związane ze stowarzyszeniem.
W oparciu o wiadomości e-mail do Administracji oraz informację zamieszczoną na portalu Katolickiego Stowarzyszenia Karawaningowego „Razem w Drodze”, że konieczna jest zgoda tego zarządu, pod rygorem wyciągnięcia konsekwencji prawnych, na wykorzystywanie symboliki oraz treści kojarzonych ze stowarzyszeniem, Administracja KBP Karwanier zabrania w trybie natychmiastowym publikowania na forum i na portalu jakichkolwiek ogłoszeń, informacji, przedstawiania dokumentacji fotograficznej oraz innych materiałów mających związek z Katolickim Stowarzyszeniem Karawaningowym „Razem w Drodze” lub mogących być z nim kojarzonymi.
Ponieważ KBP Karwanier takiej zgody nie ma, jak również nie zamierza się o nią występować, podjęta decyzja jest ostateczna.
Oto komunikat zamieszczony przez v-ce prezesa KSK „Razem w drodze” Mariusza Chmurę:

NICKT – 2015-02-20, 20:55
——————————————
Z portalu www.razemwdrodze.com :
Uwaga: Informujemy, że …………………..
…………………………………………………….
Jednocześnie informujemy, że wszelkie informacje są zawarte na naszym portalu i na forach. Jeśli takich informacji nie ma na portalu, to znaczy, że są podszywaniem się pod działalność KSK „Razem w Drodze”.”

Niektórzy Prezesi i vice-prezesi w Stowarzyszeniach czy Firmach są tak przekonani o swojej misji, wielkości i niepowtarzalności, że produkują się takie kwiatki.

 

Czytaj dalej na KBP Karawanier – cała dyskusja (dla zalogowanych)