Travel caravaning. Pasja i przygoda

Kamper lub przyczepa kempingowa i podróże, to coś co karawanierzy lubią najbardziej. Travel inaczej podróż, nie jest dzisiaj problemem. Krainy i miejsca niegdyś niedostępne dla przeciętnego zjadacza chleba, odwiedzane są obecnie przez tysiące turystów. Osobiście preferuję caravaning ale i biurem podróży czy inną formą zwiedzania Świata nie pogardzę. Czytam relację bo są ciekawe opisy i jeszcze fajniejsze zdjęcia. Dzięki relacjom mogę być w miejscach do których "przeciętny zjadacz chleba" nie trafi bo nie ma kasy lub szlak, droga jest pod ostrzałem. Czasami ktoś zakazuje wjazdu i nic nie możemy na to poradzić.
Szczególnie polecam dział "Karawaning wyznaniowy. Szlakiem wiary"  Grupa  zrzeszająca karawanierów, miłośników caravaningu, którzy chcą łączyć wypoczynek i podróżowanie z wielbieniem Boga. Opisy i zdjęcia Sanktuariów, Świątyń czy miejsc kultu religijnego.
Nie zawsze da się uprawiać karawaning. Czasami jest to nierealne, dlatego zamieszczamy w tym dziale różne wspomnienia, nie koniecznie karawaningowe. Tutaj znajdziesz linki do relacji i fotorelacji karawanierów z ich podróży, wycieczek i zlotów opisanych na forum. Jest co poczytać i pooglądać szczególnie w zimowe wieczory.

Miłego czytania i oglądania.

Czekamy na Twoją relację.

Dział/Kraina
Linki do relacji Karawanierów z  ich podróży i wycieczek opisanych na forum, znajdują się tutaj:


Zloty, Spoty i Biesiady Klubowe Karawanierów, tylko dla zalogowanych użytkowników, na forum Karawanierów.